3- چه حالي ميده يه روز يادت بره کلاس مسخره سمینار که حضور غیاب ميکنه رو بري و بعد از دو ساعت که هنوز هم یادت نیومده يه ايميل بگيري كه استثنائا امروز استاد حضور غیاب نكرده! خیلی کیف کردم.

2- يه هفته پيش شام دعوت بوديم خونه استادم جاتون خالي خوب بود.

2-1- عصر بود که دیدیم هوا تاریک شد. دقت که کردیم دیدیم ابر نیست و دوده. تلويزيون رو زديم اخبار ديدم بله يه جايي اين نزديکيا آتيش گرفته اونم چه آتيشي. چند ساعت بعد که ديگه شب شده بود رو يه ميز کوچيک که تو حياط بود كلي خاکستر نشسته بود. جالب اين بود که آتيش خيلي از ما دور بود شايد 100 کيلومتر ولي چون خونه استادم رو یه تپه است ما ميتونستيم ببينيمش تو تاريکي. فکر کنم هنوز هم بعد از یه هفته آتیش خاموش نشده و هوا خیلی آلوده است. خیلی ها هم خونه هاشونو خالی کردن. بعضی شرکت ها هم دوشنبه تعطیل بودن.

2-2- استادم که هندیه. خوب شام هم هندی بود. يه غدایی بود مثل قرمه سبزي ولي با اسفناج خيلي هم خوشمزه بود من و دو تا دوست ايراني با خانم استادم حرف ميزديم و هي تعريف ميکرديم از غذا ها که ايول خيلي خوشمزه است و اينو چه جوري درست ميکنين و ... سر همون ميز يه دوست چيني با دوست پسرش كه قبلا در موردش نوشته بودم نشسته بودن. كلي غذا کشيده بودن و ما که تعريف ميکرديم يه نگاه به هم مي كردن و يه نگاه با اکراه به غذاهاشون. طفلي ها نميتونستن بخورن ولي صداشون هم در نمي اومد. آخرش هم پسره که اين جور موقع ها قيافش خيلي با مزه ميشه نون خالي رو لقمه کرده بود و داشت میخورد.

1- دوستم علي داره براي تحصيل از ايران ميره. گفتم بهش زنگ بزنم و خداحافظی کنم. بیشتر که فک کردم ديدم رو اين کره زمين نسبت به کاليفرنيا که من هستم، با تقریب خوبی ايران بيشترين فاصله رو داره. پس علي هر سمتي که بره داره به من نزديک تر ميشه. پس لازم نيست خدا حافظی کنم.

 

/ 7 نظر / 15 بازدید
الهام

سلام مرسی بابت تبريک غذاهای هندی خيلی سليقه اين و به مذاق خيلی ها جور در نميان.اما منم دوستشون دارم.يه طعم خاصی دارن

زهره

سلام وبلاگ جالبی داريد. به من هم يه سری بزنيد. يه عکس از راه دور از بعد از آتيش سوزی گذاشتم. از اون غذا هنديا تو شرکت ما ميدادن تابستون. غیر از دفعه اول که الکی ذوق کردم که شرکت امروز قورمه سبزی داده - من هم عذا ميگرفتم. چون فلفلی نميتونم بخورم.

عادل

سلام حامد جان جات خالی تو مهمونی علی... من بعد يکسال و خورده ای می ‌رفتم تو جمع بچه های ميتينگ و خوش گذشت. ازدواجتونو به سعيده تبريک کفتم و حالا به خودت. حيف شد ايران نديدمت. خبر نشدم. مشتاق ديدار. و دوباره مبارکه. به پای هم پير شين الهی ننه

حامد

ممنون عادل جان. امیدوارم همیشه خوش باشی.

ستاره

به به. اين مورد ۳ برا من برعکسش اتفاق افتاد همينه ديگه غذا هندی ميخوری ميگی درس نميتونم بخونم .

نسيمک

تحليلی که از مسير حرکت علی کرده بودی برام جالب بود. راست ميگيا! هر وری بره به تو نزديک تر ميشه