نوروز 87 مبارک!

 

سلام سال نو تون مبارک! براتون یه سال خیلی خوب و شاد آرزو میکنم.

اینم هفت سین امسال :

 

هفت سین 87

یه سین کم داشتم سینی گذاشتم. آینه هم که کلا ندارم و آینه حموم هم ثابته پس آینه نذاشتم. تقریبا همه بروبچ سال تحویل رو رفتن یه پارتی رو کشتی که من نرفتم و با سه نفر دیگه از دوستام که اونا هم نرفته بودن شام رفتیم بیرون و بعد اومدیم خونه من سر سفره هفت سین. ده دقیقه مونده بود رسیدیم خونه و تازه یادم افتاد که من اجاق برقی دارم و کبریت ندارم که شمع روشن کنم خلاصه بار عاشقانه سال تحویلمون یه ذره کم بود. با هم روبوسی کردیم و بعدش فهمیدیم خوب بود پرده ها رو اون موقع میکشیدیم. آخه همه پسر بودیم. در ضمن امسال حواسم بود که برچسب روی سیب رو بکنم و آینه هم نیست که دوستان چیزای جالب توش پیدا کنن!

در کل به من که خیلی خوش گذشت.

- یه نکته اینکه این سبزه های من کار میکنه ها. حالا از من گفتن. پارسال هر کی گره زده امسال متأهله. خلاصه از مجردین و مجردات هر کی از زندگیش سیر شده و آرزو داره میتونه تا سیزدهم که این سبزه در دسترس عموم هست بیاد و گره بزنه. در ضمن سفارش گره زنی از راه دور هم پذیرفته میشه.

- داشتم فکر میکردم اینم جالبه که آدم متأهل باشه ولی مجرد زندگی کنه ها. هم میتونه با مجرد ها باشه هم با متأهل ها. مثلا امروز یکشنبه بود صبح یه برنامه مجردی گذاشتیم رفتیم ساحل پیاده روی و صبحانه خوری. بعدش هم شب یه برنامه متأهلی دعوت شدم به صرف شام خونه دوتا از دوستام (یه آش خیلی خوشمزه. دستشون درد نکنه!)

- دیگه اینکه امتحانام هم دیروز تموم شد و بزودی باید بشور بصاب رو شروع کنم و خونه رو از حالت مجردی به متأهلی تبدیل کنم.

چقد تو این پست از این دو تا کلمه استفاده کردم!

/ 18 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهمن

سال نوت مبارک! ولی حیف شد حالا امسال به چی گیر بدم؟![نیشخند] انشالله سال آینده خودم یه آینه بهت عیدی میدم![زبان]

امیر

بسیار هم عالی... انشاال... به خوبی و خوشی جوون... ما هم با گرگ پیر و حسین کلی یاد شماها کردیم و خندیدیم... به آیدین بیشتر از همه... [زبان]

حامد

ممنون از دوستان برا تبریک. به نسیمک:برات گره زدم! به نغمه: ببخشید شما کدوم نغمه هستین؟ راستی 3 تا زیاد نیست؟! به بهمن: اصلا حواسم نبود وگر نه برات یه سوتی میدادم! به امیر: واووو خوش به حالتون. از طرف من به گرگ پیر و حسین سلام برسون و ببوسشون. دلم براتون خیلی تنگ شده. کامنتت رو که خوندم کلی خاطره خنده دار یادم اومد. یادش بخیر.

آيدين

سلام به سلامتي کار خانومت هم جور شده مبارکه. آقا من دير یه دير وب چک ميکنم ديگه مي بخشي [نیشخند]. راستي خوبها ياد آدم بکنن و بخندن (به کامنت امير)[نیشخند] راستي بصاب با سين نيست مگه از ساييدن نمي ياد [سوال] بابا اين فارسي نوشتنم چقده سخته ها [گریه] شما ها چه حالي دارين که فارسي مينوسين( آخيش خيلي وقت بود که غور نزده بودم)

درویش

میگم من دیر اومدم. ولی اگه اون سبزه هنوز هست یه هفت- هشت گره (چهارتا دائمی بقیه اش هم موقت) برا من هم بزن.

هیشکی

دوست دارم مهمون وبم باشینdoostiwithu.blogfa.com

تینا تنها

سلام.خوشحال میشم که شما اولین نفری باشی که به وبلاگم سر میزنی اگه دوست داشتی منو توی لیست دوستانت قرار بده.

elnaz

خیلی جالب بود افرین

elnaz

راستی عزیزم اگه میشه 2تا گره هم واسه من بزن مرسی گلم یادت نره ها

علی

سلام این پیامو امروز تو یکی از وبلاگا دیدم منم بهش عمل کردم.. این پیام مال من نیست ولی بخونیدش: تو رو به امام زمان قسم می دم این پیام رو بخون.دختری از خوزستانم که پزشکان از علاجم نا امید شدند.شبی خواب حضرت زینب (س)را دیدم در گلوم اب ریخت شفا پیدا کردم ازم خواست اینو به بیست نفر بگم. این پیام به دست کارمندی افتاد اتقاد نداشت کارشو از دست داد.مرد دیگری اعتقاد داشت 20 میلیون به دست اورد. به دست کس دیگری رسید عمل نکرد پسرشو را از دست داد.اگه به حضرت زینب اعتقاد داری این پیامو واسه 20 نفر بفرست................. 20 روز دیگه منتظر معجزه باش ریقباف